Služby

 

Svatby, rozlučky, taneční akce, maturitní večírky, party, oslavy

 

Služby svatebního DJ a doplňkové služby.

 

Ozvučování a DJing, je můj koníček a zabývám se tím dlouhé roky. Jsem elektronik a tak je mi technika ozvučení a osvětlení velmi blízká. Zakládám si na kvalitě, spolehlivosti a spokojenosti klientů. Společně na svatby jezdíme se synem Zdeňkem jun., který je svatební fotograf a na akcích se doplňujeme.

1.      1. Nabídka služeb svatebního DJ Zdenka

·    - Základem svatebního DJ, je vcelku velký přehled o hudbě se zkušenostmi s velmi širokou věkovou skupinou posluchačů, kde musí být schopen reagovat nejen na    okamžitou situaci zábavy, ale i na druh hudby, která konkrétní společnost baví.

·       - Dalším důležitým článkem je kvalitní zvuková a světelná technika, která má za úkol umocnit veselou svatební party. Samozřejmou součástí je projektor s plátnem,      nebo větší monitor pro realizaci Karaoke, mikrofony atd. Zvukovou techniku používám ve všech variantách bez kompromisů, tedy plné technické vybavení.

·   - Komunikativnost a cit pro potřebu a zvyky konkrétních svatebních hostů, aby byla moderace přiměřená, nenucená a přirozená. Běžná je spolupráce na organizaci a moderaci her a zábavných akcí.

·      - K dispozici mám zajištěnou drobnou zábavu pro děti, u které však vydrží prakticky celou oslavu. Vždy mám sebou perkuse – Bonga, na které jednak hraji s LA rytmy,  ale jsou určeny i pro hosty, kteří si tak užijí další zábavu. Ventilátor o průměru 60 cm je vždy naprostým hitem, protože slouží k zajištění pohody tanečních  nadšenců. Balonky pro děti i dospělé jsou vždy vítanou zábavou. U vchodu, kde se rozbíjí talířek, hraji doprovodné skladby a pouštím bubliny z Bubble machine, které  doplňují atraktivní fotky.

·      - Při plánování rozsahu mé služby, jde o to, abychom si při projednání porozuměli a odladili si představy o průběhu oslavy, případně již od obřadu, pokud ho též zvučím. Vždy je dobré mít připravený itinerář, aby měla oslava průběžnou gradaci a pohodu. Při rozhodování o rozsahu doporučuji, aby se rozhodnutí nejdříve vedlo o tom, co by optimálně mělo být a až následně jednat o ceně.

·        Při prvním společném jednání jsem k dispozici i konsultativně a společně odladíme předběžný program celého dne.

·         Co se týká hudby, tak je vhodné a je s tím vždy počítáno, aby tlumeně hrála pohodovka při slavnostním obědě. Jednak všichni jedí a jen málo se konverzuje, jednak jsou poněkud nepříjemné srkání, cinkání nádobí atd. Hudba tyto faktory potře a je pohoda. Hosté jsou postupně uvolňováni a začínají spolu konverzovat. Pokud byste měli v plánu focení mimo obřadní místo, třeba někde v přírodě, tak nebudete zhruba jednu až dvě hodiny přítomni a to by bylo vhodné mít pro hosty nějakou zábavu a tou jsou nejčastěji svatební noviny. Pokud se pro ně rozhodnete, tak bychom to také projednali. Můžeme odladit a nastříhat první společný tanec. Další co je součástí, tak pokud máte namyšlenou nějakou barvu svatby, tak pro příchod do sálu po obřadu, nasvítím místnost do příslušné barvy.


Balíček služby MALÁ SVATBA - AKCE:  V zásadě u svatby do 25 ti svatebních hostů, lze hovořit o malé svatbě a také prostory, ve kterých oslava probíhá, neumožňují větší rozsah techniky. U takových svateb vyhovuje základní sestava techniky, základní světla na malé rampě (Mikrofony, UV Cannon, Quad Phase, Water effect, PAR pro scénické nasvícení) dále Hazer, Ventilátor 60cm. Balíček MALÁ SVATBA Zahrnuje DJ moderace, spolupráce s určenou osobou rodiny pro pomoc na organizování zábavy a her, doprava do 50 ti km je v ceně balíčku. Celkem hraji 2 - 4 hodiny hudebního podkresu a 8 hodin hraní pro tanec, hry a podobné činnosti. Na místě jsem 1,5 hodiny před zahájením, abych připravil techniku a upřesnil původní představy se skutečností. Dále je v ceně osobní návštěva (včetně Prahy, kam často jezdím), abyste mne poznali a odladili Vaše představy o hudbě, prvním tanci (v ceně je též kompilace skladeb pro první novomanželský tanec) apod.

Balíček služby STŘEDNÍ SVATBA - AKCE: Svatba o rozsahu do 45 ti svatebních hostů. Střední výbava zahrnuje 3m rampu se světly (2x světelné natáčecí hlavy, UV Cannon, Quad Phase, Laser, Water effect, PAR pro scénické nasvícení, mikrofony, karaoke, plátno, projektor, Hazer, Bubble machine), moderace a spolupráce na programu atd. Balíček STŘEDNÍ SVATBA zahrnuje DJ moderace, spolupráce s určenou osobou rodiny pro pomoc na organizování zábavy a her, doprava do 100 km je v ceně balíčku, plná spoluúčast na zábavě, jako jsou tombola, kočár, tajemný pytel, atd. a to bez vazby na čas. Je prostě pro Vás vyčleněn celý den a není podstatné, kdy začíná a končí zábava. Na místě jsem 2 hodiny před zahájením, abych připravil techniku a upřesnil původní představy se skutečností. Pokud je obřad v místě oslavy, je v této ceně i případné zajištění ozvučení obřadu. Dále je v ceně osobní návštěva, abyste mne poznali a odladili Vaše představy o hudbě, prvním tanci (v ceně je též kompilace skladeb pro první novomanželský tanec a úprava hudby pro proces obřadu) apod.

Balíček služby VELKÁ SVATBA - AKCE: Svatba o větším svatebních hostů. Více než vhodná je velká 4,5m rampa osazená světelnými efekty – 4x světelné natáčecí hlavy, UV Cannon, Laser, Quad Phase, PAR pro scénické nasvícení a efekty, Water effect, Hazer, bubble machine, Fog, ventilátor 60cm. Dále mikrofony, plátno, projektor, karaoke. Balíček VELKÁ SVATBA zahrnuje DJ moderace, spolupráce s určenou osobou rodiny pro pomoc na organizování zábavy a her, doprava v rámci ČR je v ceně balíčku. Svatební fotograf Zdeněk jun. fotí od okamžiku vstupu do místa oslavy a průběžně fotí momentky z průběhu večera. Postupně fotky zpracovává a promítá na projektoru. Je to příjemná přidaná hodnota pro hosty a obvykle jsou dobře pobaveni momentkami. Stejně tak přidává fotky z mobilního atelieru, je-li objednán. Plná spoluúčast na zábavě, jako jsou tombola, kočár, tajemný pytel, atd. a to bez vazby na čas. Je prostě pro Vás vyčleněn celý den a není podstatné, kdy začíná a končí zábava. Pokud je obřad v místě oslavy, je v této ceně i případné zajištění ozvučení. Na místě jsem 2,5 hodiny před zahájením, abych připravil techniku a upřesnil původní představy se skutečností. V ceně je též kompilace skladeb pro první novomanželský tanec a úprava hudby pro proces obřadu. 

 

1.       2. Nabídka rozšířených služeb:

 

MOBILNÍ ATELIÉR

Tento doplněk spočívá v instalaci stativu, na kterém je umístěno neutrální pozadí, ateliérové blesky na stativech, odrazné desky, stativ pro focení. Dále rekvizity (Klobouky, paruky, brýle atd.) pro klasický  fotokoutek (Použitý přístroj Canon EOS 5D). Focení probíhá proaktivně v duchu veselého focení s rekvizitami, akční fotky, tak i fotky dle přání pro plakáty, zarámování i katalog. Fotky jsou buď předány na místě bez korektur v ceně služby, nebo poslány druhý den přes úschovnu. Fotí svatební fotograf Zdeněk jun.

  

SVATEBNÍ FOTOGRAF NA VEČER

Obvykle smluvní fotografové končí kolem 18. až 19. hodiny. Služba zahrnuje focení svatebním fotografem Zdeňkem jun. od okamžiku vstupu do místa oslavy a průběžně fotí momentky z průběhu večera. Postupně fotky zpracovává a promítá na projektoru. Je to příjemná přidaná hodnota pro hosty a obvykle jsou dobře pobaveni momentkami. Stejně tak přidává fotky z mobilního ateliéru.

 

MOBILNÍ ATELIER A SVATEBNÍ FOTOGRAF NA VEČER

Pokud jsou objednány tyto dvě služby najednou, pak je cena doplňkové služby výhodná